Plener w Pszczynie i Bielsku

Korzystając z dobrej pogody, w dobrych nastrojach udaliśmy się z Izą i Szymonem do Pszczyny na sesję plenerową. Towarzyszył nam też Artur Strąk, którego asysta, jak się okazało tego dnia, była bezcenna.

Po plenerze udaliśmy się do Bielska i poczekaliśmy, aż zapadnie zmrok. Gdy się już ściemniło rozstawiliśmy statywy oświetleniowe w centrum Bielska. Przyznam wzbudzało to niemałą sensację. Przemieszczanie się z tym całym „złomem” było bardzo kłopotliwe. Bez Artura nie dałbym rady.

I jak się okazuje starówka w Bielsku ma swój niepowtarzalny klimat również nocą. Jestem zafascynowany tamtymi uliczkami, w których czas stanął w miejscu.

2 komentarze


  • Bardzo fajna seria. Para Młoda napewno będzie zadowolona. Szczególnie mnie uwiodło zdjecie nr 5 uwielbiam takie klimaty.

    20 czerwca 2009
  • Dzięki za miłe słowa. Warunki do zrobienia nr 5 nia były zbyt sprzyjające. Majowe niebo nie było zbyt czyste i słońce było lekko zdyfuzowane chmurami. Ostrzejsze słońce spowodowało by większą flarę z efektem gwiazdy, a tak efekt ten jest dość skąpy.

    22 czerwca 2009

Dodaj komentarz


Imię*

Email(nie będzie publikowany)*

Strona WWW

Twój komentarz*

Skomentuj

*

© Copyright Marcin Fenger Fotografia - Designed by Pexeto